Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Urodzinowe i imieninowe e-kartki | Serdeczności 2015/2016

Śmieszne kartki imieninowe i urodzinowe

Co roku wysyłamy sobie życzenia na Wielkanoc, Boże Narodzenie, Nowy Rok, przesyłamy sobie także kartki walentynkowe. Każdego roku wysyłamy także kartki urodzinowe i imieninowe naszym przyjaciołom, znajomym i członkom rodziny. Coraz bardziej zanika zwyczaj wysyłania tradycyjnych kartek na urodziny lub imieniny, a na ich miejsce wchodzą internetowe kartki urodzinowe i imieninowe. Wysyłanie e-kartek ma wiele zalet – jest darmowe, zajmuje mniej czasu niż wysyłanie zwykłych kartek (nie musimy wychodzić do sklepu, by kupić kartkę i na pocztę, by ją wysłać). Ponadto internetowa kartka dociera do adresata natychmiast, możemy zatem wysłać ją w ostatniej chwili i nie spóźnimy się z życzeniami urodzinowymi lub imieninowymi.

Szczególnie popularne są śmieszne kartki wysyłane na urodziny lub imieniny. Znajdziemy ich mnóstwo w Internecie i każda z nich będzie inna. Do wyboru mamy graficzne kartki, przedstawiające najróżniejsze rzeczy, których możemy życzyć bliskiej nam osobie. Do popularnych kartek urodzinowych i imieninowych należą kartki animowane, z ruchomymi i migającymi elementami. Możemy także wysłać urodzinową kartkę muzyczną. Do internetowych kartek dodajemy zazwyczaj własne życzenia i w tym wypadku warto postarać się  to, by były to życzenia wymyślone samodzielnie przez nas i dopasowane indywidualnie do adresata. Uwzględnijmy w nich zainteresowania, pasje, charakter, osobowość i marzenia osoby, której wysyłamy e-kartkę – takie życzenia sprawiają prawdziwą radość w przeciwieństwie do sztampowych, ogólnych życzeń powielanych na wszystkich kartkach urodzinowych.

Warto dobrze poszukać w Internecie i znaleźć taką wirtualną pocztówkę, która naprawdę spodoba się obdarowywanej osobie. Warto czasem zrezygnować z wpisywania do wyszukiwarki „e-kartki urodzinowe” lub „e-kartki imieninowe” a zamiast tego wybrać frazę związaną z zainteresowaniami, hobby osoby, dla której przeznaczona będzie kartka. Mamy wówczas szansę znaleźć oryginalne, niebanalne e-kartki urodzinowe, które nie będą przedstawiały banalnych tortów ze świeczkami lub pudełek z prezentami.