Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Internetowe kartki noworoczne | Serdeczności 2015/2016

Sylwestrowe i noworoczne kartki internetowe

Koniec każdego roku to szczególnie gorący okres – najpierw świętujemy Boże Narodzenie, a za chwilę bawimy się podczas Nocy Sylwestrowej i witamy Nowy Rok. W tym czasie składamy sobie także ciepłe, serdeczne życzenia. Pocztą tradycyjną i elektroniczną przesyłamy sobie wówczas najpierw bożonarodzeniowe kartki z życzeniami, a nieco później zdarza nam się przesyłać także internetowe kartki noworoczne. Koniec starego i początek nowego roku to czas szczególny – podsumowujemy wówczas miniony rok, robimy wszelkie bilanse, podsumowania, zamykamy przeszłe sprawy i zadania, a z nadzieją i pozytywnymi oczekiwaniami wchodzimy w kolejny rok. Składając sobie noworoczne życzenia, rozpoczynamy Nowy Rok z optymistycznymi myślami i oczekiwaniami, a zamykamy za sobą to, co było trudne i nieprzyjemne w roku minionym.

Podczas Nocy Sylwestrowej składamy sobie osobiście życzenia noworoczne o północy, pijąc szampana i podziwiając pokazy sztucznych ogni. Jednak nie z każdą bliska nam osobą widzimy się podczas Ostatniej Nocy w roku. Warto tym znajomym i przyjaciołom, z którymi nie będziemy bawić się na zabawie sylwestrowej, wysłać nieco wcześniej internetową kartkę z noworocznymi życzeniami. Najlepiej wybrać taką e-kartkę, do której samodzielnie wpiszemy życzenia dopasowane indywidualnie do adresata. Znamy z pewnością plany, marzenia i pragnienia naszych przyjaciół, dobrych znajomych, rodzeństwa itd. Pomyślmy o każdej osobie z osobna i życzmy jej tego, czego ona naprawdę pragnie. Każdy przyzna, że takie indywidualne życzenia, które pokazują, iż nadawca kartki zna plany i marzenia adresata, sprawiają największą radość i są zapamiętywane przez odbiorcę życzeń. Wysłanie takiej kartki noworocznej może być także grzecznościowym rytuałem, który podtrzymujemy np. w miejscu pracy. Wówczas współpracownikom wyślemy bardziej uniwersalne i ogólne życzenia. Wówczas liczy sam fakt pamięci o danej osobie.

Oczywiście największym plusem e-kartek z życzeniami jest to, iż są darmowe i wygodne w wysłaniu. Nie musimy iść do sklepu, by kupić kartkę, a następnie na pocztę, by ją wysłać. Nie płacimy ani za samą kartkę ani za wysłanie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż e-kartka dociera do adresata natychmiast, nie musimy się zatem obawiać, iż przyjaciel lub znajomy mieszkający w innym kraju, otrzyma kartkę po Nowym Roku.