Pocztówki świąteczne na Boże Narodzenie

Okres Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy to dwa momenty w ciągu roku, gdy wysyłamy szczególnie dużo świątecznych kartek z życzeniami. Tradycyjną pocztą wysyłamy setki tysięcy tradycyjnych kartek z serdecznymi życzeniami na Boże Narodzenie z kontynentu na kontynent. Coraz częściej jednak tradycyjne papierowe pocztówki świąteczne zastępowane zostają przez internetowe kartki z życzeniami. Spotkamy oczywiście zagorzałych zwolenników wysyłania tradycyjnych kartek z bożonarodzeniowymi życzeniami, którzy propagują gdzie mogą ten zwyczaj, jednak wielu z nas przerzuca się na prostszy i wygodniejszy sposób – wysłanie e-kartki przez Internet.

W Internecie znajdziemy mnóstwo elektronicznych kartek z życzeniami na różne okazje – kartki na Gwiazdkę, kartki na Wielkanoc, na Walentynki i mnóstwo pocztówek internetowych na urodziny, imieniny, Dzień Kobiet i wiele innych okazji. Wybierając e-kartkę bożonarodzeniową, postarajmy się poszukać dobrze w zasobach Internetu tak, aby znaleźć ładną, oryginalną i gustowną kartkę, którą sprawimy radość naszym bliskim. Warto dobierać świąteczne kartki z życzeniami indywidualnie do każdego adresata, uwzględniając jego charakter, osobowość, zainteresowania itp. Osobom o dobrym guście i zmyśle estetycznym nie wysyłajmy banalnej e-pocztówki z oklepanymi motywami – Mikołaja, choinki lub aniołka. Postarajmy się w tym wypadku znaleźć interesującą, ładną kartkę – może będzie to reprodukcja obrazu któregoś z malarzy? Podobnie osobom niewierzącym lub muzułmanom, protestantom postarajmy się przesłać kartki pozbawione kontekstu religijnego – zrezygnujmy z wizerunków Świętej Rodziny, Marii z Jezusem, a wybierzmy e-kartki z uniwersalnymi motywami choinki, zaśnieżonego krajobrazu, bombek i gwiazdek.

Również zwróćmy uwagę czy możemy danej osobie wysłać śmieszną kartkę internetową z życzeniami w formie dowcipnego wierszyka czy lepiej przesłać jej tradycyjne życzenia. Bardzo elegancko i stylowo prezentują się bożonarodzeniowe e-kartki graficzne z jednolitym wizerunkiem szopki bożonarodzeniowej, choinki, anioła itp. Wiele osób za kiczowate uzna e-kartki pełne drobnych, chaotycznie zestawionych elementów z migającymi, ruchomymi i muzycznymi dodatkami. Dla innych osób właśnie takie bogate e-kartki, pełne różnorodnych motywów graficznych, animowanych i muzycznych będą ciekawe i atrakcyjne.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 19021 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/pocztowki-swiateczne-na-boze-narodzenie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/functions.php(3778): ob_end_flush() #2 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435