Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Internetowe kartki na Wielkanoc | Serdeczności 2015/2016

Piękne wielkanocne kartki internetowe

Każdego roku wysyłamy sobie kartki z życzeniami z różnych okazji. Mamy kartki walentynkowe, kartki na Boże Narodzenie, świąteczne e-kartki noworoczne i pocztówki na Dzień Kobiet. Do najpopularniejszych kartek z życzeniami należą bez wątpienia kartki bożonarodzeniowe i kartki wielkanocne. Tuż przed Gwiazdką życzymy sobie, by te nadchodzące święta były radosne, ciepłe i rodzinne, na Nowy Rok życzymy sobie nawzajem szczęścia, spełnienia marzeń i realizacji planów. Przed Świętami Wielkiej Nocy składamy sobie życzenia, by to Zmartwychwstanie Chrystusa i odrodzenie się natury na wiosnę przyniosło nam nadzieję na zmianę i odnowienie naszego życia. Życzymy sobie także smacznego jajka, którym dzielimy się z bliskimi w czasie śniadania wielkanocnego oraz mokrego Śmigusa-Dyngusa.

Wiele osób wysyła wciąż tradycyjne papierowe kartki wielkanocne, coraz popularniejsze są eleganckie kartki na Wielkanoc ręcznie robione – prostsze i oszczędniejsze w wyglądzie od kartek drukowanych masowo z kolorowymi, błyszczącymi obrazkami koszyka wielkanocnego, króliczka, baranka i pisanek. Wielu z nas decyduje się na wygodniejszy i tańszy sposób złożenia życzeń wielkanocnych, a mianowicie wysłanie internetowej kartki wielkanocnej. E-kartki na Wielkanoc mogą być prostymi kartkami z obrazkiem przedstawiającym motyw wielkanocny – baranka, króliczka lub pisanki, pod którą dopisujemy świąteczne życzenia. Ładnie i elegancko prezentują się e-kartki będące reprodukcjami obrazów o tematyce wielkanocnej znanych malarzy.

Inna odmiana pocztówek internetowych to kartki animowane, w wersji flash, przedstawiające ruchome kurczątka, króliczki i inne wielkanocne motywy. Taka e -kartka może mieć formę krótkiego animowanego filmiku z zabawną puentą lub krótkiej, nieskomplikowanej gry online – po złapaniu kilku wielkanocnych jajek lub dogonieniu kilku króliczków możemy odczytać w nagrodę życzenia wielkanocne od nadawcy kartki. Kartki wielkanocne mogą być śmieszne lub poważne, uniwersalne lub indywidualne, tradycyjne lub oryginalne. Pamiętajmy, by rodzaj i formę e-kartki na Wielkanoc dopasować do odbiorcy.